מימון מלא לרכב ללא ריבית

תוכן עניינים

הרבה אנשים נוסעים על רכבים ישנים, אבל בסופו של דבר מגיע הרגע שאין מה לעשות – צריך להחליף. הביקורים התכופים בנוסך והעלויות הגבוהות אינן מותירות ברירה אלא לבדוק על קניית רכב חדש, וכשמתחילים להתעניין מגלים שהיום לקנות רכב חדש זה לא עניין גדול כמו פעם, בגלל אפשרויות מימון רכב שמציעות חברות הליסינג.

קניית רכב - היום מול פעם

כמו שציינו בפתיחה, לקנות היום רכב חדש זה הרבה יותר קל מאשר פעם. למשל, פעם היה צריך לחסוך לא מעט כסף על ידי עבודה קשה על מנת רק לחלום על רכב חדש. זה אפילו בא לידי ביטוי שקניית רכב חדש הייתה חגיגה של ממש, ציון דרך גדול בחיי המשפחה. לעומת זאת, לקנות רכב חדש היום נהיה כל כך שגור בפי העם, וזאת בגלל מסלולי מימון הרכב, שיכולים להגיע להלוואה של עד 100 אחוז ממחיר הרכב וחלוקה ל- 36 תשלומים שווים שהופכים את כל הרכישה לתהליך קל בהרבה.

שירות לקוחות משופר

עוד אלמנט שאחראי לכך שקל היום לקנות רכב מתמיד, הוא הדגש של חברות הליסינג על שירות, שירות ושירות. איך זה בא לידי ביטוי?

חברות הליסינג יודעות שהכסף נמצא אצל הלקוח, ולכן צריך להשקיע בו.

ובכך הן עושות כל מה שאפשר על מנת להקל על הלקוחות לקנות רכב חדש, וזאת באמצעות מסלולי טרייד אין רכב חסרי תקדים, מסלולי מימון רכב עם תנאים וריביות נמוכות מתמיד ועם עסקאות רכב 0 ק"מ שבהן אתם בעצם קונים רכב חדש לגמרי (רק עם יד אחת למעלה) במחיר של רכב יד 2.

על כל אלו תוסיפו את מבצעי הרכב המיוחדים שיוצאים בהם חברות הליסינג בעיקר במהלך החגים – ותגלו שלקנות רכב חדש היום זאת האופציה הטובה ביותר למי שצריך רכב, כי אתם מקבלים רכב שהוא עדכני מבחינת בטיחות, טכנולוגיה, פנאי, חסכון בדלק וחווית נסיעה, וזה משמעותי מאוד בימינו מאחר וכל שנה החידושים בתחום הרכב הם משמעותיים ביותר, ומי שלא נוסע ברכב חדש – פשוט מפסיד!

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות אחרונות באתר
מאמרים נוספים שאולי תאהבו